Volná pozice

HLAVNÍ ÚČETNÍ

PracovištěPotoční 1436, Bzenec (HO)
Pracovní úkolyZodpovídá za kompletní a řádné vedení a zpracování účetnictví v účetní jednotce v souladu s platnými právními předpisy. Zabezpečuje veškeré činnosti spojené s interním a externím výkaznictvím. Dohlíží na vedení hlavní účetní podnikové knihy a souvisejících účetních úkonů včetně evidence závazků, pohledávek, zásob, investičního majetku. Je odborníkem ve znalosti daňových zákonů a jejich aplikací v praxi, zná účetní principy a finanční problematiku. Metodicky vede tým spolupracovníků. Organizačně spadá pod Vedoucí účetnictví a daní. Řádně eviduje svěřené účetní doklady, sestavuje měsíční účty. Zpracovává DPH, vyúčtování daně z příjmu a daně z motorových vozidel. Připravuje výkazy pro Statistický úřad. Připravuje podklady pro reporting IFRS.
OčekávámeStřední odborné vzdělávání vzděláni a délku praxe nejméně 3 roky. Znalost a zkušenosti v oblasti účetnictví a daní. Znalost práce s PC: MS Word – pokročilý, MS Excel – pokročilý. Analytické myšlení, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu. Zodpovědnost, přesnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost. Výhodou znalost SAP, IFRS, zkušenosti s vedením týmu. Řidičský průkaz sk. B a schopnost řídit.
NabízímePo zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou. Motivující finanční ohodnocení. Odpovídající technické zabezpečení, podporu v oblasti vzdělávání společnosti. Benefity – příspěvky na stravování, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění.
NástupMožný ihned.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na níže uvedený e-mail.

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI? NAPIŠTE NÁM NA ADRESU
nebo o sobě dejte vědet prostřednictvím formuláře